O ZAŁOŻYCIELCE STUDIA

Jestem absolwentką skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Tłumaczenia Prawne i Ekonomiczne w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Usługi w zakresie tłumaczeń z języka duńskiego oraz na język duński świadczę już od 2008 roku. Posiadam bogate doświadczenie zarówno w pracy z tekstem, jak i w wykonywaniu tłumaczeń ustnych.

W swojej karierze tłumacza miałam przyjemność doskonalić umiejętności zawodowe piastując stanowiska w kilku firmach duńskich, zarówno w Polsce jak i w Danii, jak również odbywając praktyki w dwóch renomowanych kancelariach adwokackich w Kopenhadze.

Tłumaczenie to moja pasja. Dlatego też zawsze dbam o to, by każdy przygotowany przeze mnie tekst był przekładem najwyższej jakości, precyzyjnym, trafnym i zrozumiałym.

Zapraszam do korzystania z moich usług. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania, wycenię tłumaczenie, zaproponuję termin i dostarczę Państwu gotowy, z pełną starannością i zaangażowaniem dopieszczony tekst.

IMG_4355

Właścicielka Studia Tłumaczeń 108

Agnieszka Świerk

Tłumacz języka duńskiego